O NAS

JTB - JUST FOR COOL PEOPLE to……

Marka dla ludzi którzy na co dzień kochają łamać wszystkie reguły modowe.

Jeśli szukasz czegoś innego to dobrze trafiłeś, jeśli jesteś aktywny na co dzień to na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie, jeśli chcesz wyjść i pokazać prawdziwego siebie bez problemu wybierzesz coś z naszego pełnego asortymentu, bo staramy się trafić do każdego człowieka, stworzyć i zainspirować każdego,kto szuka odmiany, innego stylu, wygody i komfortu i nie bywałej jakości produktu.

Na bieżąco jesteśmy
z TRENDAMI mody

Na bieżąco tworzymy kolekcje dla kobiet i mężczyzn i ciągle staramy się dodać coś innowacyjnego do naszych produktów. Łączymy sportowy styl z nowoczesnością, elegancją i przede wszystkim pozytywnym humorem, bo wiemy jak to jesteś ważne w obecnych czasach.

JTB SOCIAL MEDIA

Poznaj nasz Świat JTB POLAND
JUST FOR COOL PEOPLE

TECHNOLOGIA

Używamy najnowszych technologii do tworzenia ubrań, zawsze idziemy o jeden krok do przodu niż powinniśmy, bo ryzykujemy, bo próbujemy, bo tym się pasjonujemy. Nasze produkty wykonane są z różnych materiałów z całego świata dlatego możemy pochwalić się porządną jakością i trwałością.

DLA WSZYSTKICH

Odnajdą się tutaj wszyscy kobiety i mężczyźni, młodsi i starsi, aktywniejsi i domownicy, bo tworzymy wszystko DLA WAS, wy jesteście dla nas PRIORYTETEM. Chcemy was przekonać, że można połączyć wszystkie STYLE i być przy tym SOBĄ.

WYGODA

Dominują u nas dresy tak to prawda, bo wiemy jak WYGODA jest ważna na co dzień w życiu, a przy tym FAJNY WYGLĄD i uśmiech na twarzy, żeby walnąć sobie przysłowiowego  SELFIACZKA. Staramy się tak tworzyć DRESY, żeby były dobre DLA NIEJ I DLA NIEGO i zawsze dodać coś od siebie do projektu niepowtarzalnego.

NA KAŻDĄ OKAZJĘ

I potańczysz z nami, i pobiegasz i pójdziesz na spacer, i na imprezę też coś znajdziesz, i na fitness się przejdziesz, i na dobrą kolację. Różne mieszanki  naszych tkanin zapewnią ci wszystko czego obecnie ci potrzeba, żeby czuć się komfortowo, nie powtarzalnie, wygodne i modnie.

To co dołączysz … ???

Motywujemy, wspieramy i pokazujemy, że w życiu warto być sobą nie zważając na pewne reguły. Bądź sobą odkryj, swój styl taka idea powstała nam w głowie i idziemy tym tropem już kilka lat.

Kasia

styling / photo sessions / clothes projects

Tomasz

technical matters

Anna

promotion

Paweł

sales

Zapraszamy. Przekonaj się sam, że WARTO

1996
ROK ZAŁOŻENIA
2001
SZCZĘŚLIWI KLIENCI
8
FIRMY PRACUJĄCE Z NAMI OD POCZĄTKU
28
KRAJE W KTÓRYCH JESTESMY
21
CZŁONKOWIE NASZJE DRUŻYNY
2050
ILOŚĆ PROJEKTOW (ODZIEŻY)
Odtwórz wideo

Historia i fakty naszej FIRMY

JTB JUST FOR COOL PEOPLE, początkowo narodził się w świecie Hip Hopu, z intuicji Maurizio głównego założyciela, a następnie powoli  dorastał w świecie fitnessu i tańca. I na obecną chwilę obecny jest tam non stop. JTB noszą światowi prezenterzy,występując na europejskich scenach dumnie reprezentując naszą  markę. 

JTB do Polski zawitało w 2015 już na stałe, bo pokochali TEN STYL WSZYSCY, jest to wybuchowa mieszanka wszystkich  MOŻLIWYCH stylów ze świata mody i na pewno nie jedna osoba się w niej odnajdzie. Na obecną chwilę zarażamy sportem, ruchem i ciekawą stylizacją we współczesnym mieście . Zresztą przekonaj się sam …..

Nasze LOGO i dalszy rozwój FIRMY.

Diabeł tkwi w szczegółach podobo…. u nas jest na odwrót, diabeł tkwi w ubraniu, które na siebie zakładasz, co widać po LOGO, projektach i naszych zwariowanych pomysłach i obiecujemy to nie koniec naszej przygody.

Idźmy wszyscy KU LEPSZEMU WYGLĄDOWI I LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI

 

ZAPRASZAMY