FAQ

Czy otrzymam ten sam produkt, który widzę na zdjęciu?

Oczywiście, że TAK. Zdjęcia na stronie oddają wszystko to co posiada dany produkt, ale jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu. 

Ile jesteście już na rynku?

Jesteśmy od 1996r dlatego mamy spore doświadczenie zebrane z każdego kraju i wiemy bardzo dużo o modzie i panujących TRENDACH. Nie skupiamy się tylko na klasyce. Uważamy, że każdy pomysł jest możliwy do zrealizowana, trzeba po prostu chcieć, a my chcemy NON STOP.

Jak mogę zwrócić przedmiot?

Wszystko jest dokładnie opisane w dziale Zwroty i Reklamacje.

Czy uzupełnisz zapasy produktów oznaczonych jako „brak w magazynie”?

Tak staramy się uzupełniać magazyn na bieżąco, ale proszę pamiętać o tym, że niektóre produkty mogą być LIMITOWANE i bardzo szybko wtedy się rozchodzą i więcej w naszym sklepie się nie pojawią. Jednym słowem, kto pierwszy ten lepszy.

Czy jest możliwa wysyłka za granicę?

Tak bez problemu, ale wiąże się to z innym rodzajem przesyłki, więc musisz się przygotować, że przesyłka może być droższa i będzie niż na terenie PL.

Czy robicie kolekcję na zamówienie i współpracujecie ze sklepami lub klubami sportowymi pod względem sprzedaży??

Odpowiedź brzmi tak, jeśli chcesz mieć własną kolekcję do klubu, wystarczy napisać e-mail na jtbpoland@gmail.com jeśli chcesz być dystrybutorem naszych ubrań w innym mieście też jest to możliwe. Rozmowa to podstawa i ustalenie wszystkich ważnych rzeczy.

 

Czy można WAS spotkać na EVENTACH? 

Czasami tak czasami nie, zależy gdzie nas nasza dusza artystyczna poniesie. Od 2023 roku jednak ruszamy z własnymi JTB EVENTAMI. Dlatego zapraszamy do zakładki JTB EVENTY tam znajdziecie pełne informację. Do zobaczenia !

FORMULARZ KONTAKOTWY