Inne

Chcesz poznać nas lepiej to wystarczy, że to przeczytasz … :D

JTB JUST FOR COOL PEOPLE to marka która rozpoczęła się w 1996 we Włoszech i nadal trwa właśnie tam. Rozszerzamy swoje horyzonty teraz o nowe kraje i ludzi i jesteśmy coraz bardziej z tego dumni. Dlatego cel jest plan tak samo i dzielnie go realizujemy powoli ale skutecznie od tego roku. Współpracujemy z różnymi ludźmi, właścicielami klubów sportowych, robimy na zamówienie kolekcje i dzielimy się naszą WIEDZĄ, PASJĄ i stylem który wypracowaliśmy sobie przez te kilkanaście LAT istnienia na rynku modowym. Dlatego jeśli szukasz profesjonalnej pomocy, dobrej jakości i fajnego stylu a przy tym chcesz rozwinąć skrzydła wystarczy napisać lub zadzwonić do nas do firmy.

Nasze kolekcje są limitowane, które mało powtarzamy, nie ze względu że nam się nie chce, ale ilość WYJĄTKOWYCH ludzi w obecnych czasach też jest LIMITOWANA, dlatego zdajemy sobie sprawę, że nie pasujemy do każdego, a wcinać się na siłę już nie będziemy. To nasza nauka, którą dostaliśmy w 2023r. Jaki będzie do końca tego ten rok nikt do końca nie wie.

„To, co masz na sobie, świadczy o tym, jak prezentujesz się światu, a już zwłaszcza dziś, kiedy kontakty ludzkie są, a zaraz ich nie ma. Moda to żywy język”. 
FOTO by ANNA STARKEY , STYLIZACJA @santolaczek

Mhmmm nasza moda opiera się co najważniejsze na ludziach, obecnych modnych kolorach, własnym stylu i efektu WOW taki nasz NOWY POCZĄTEK w tym roku. Mocno stawiamy na klasyczne kolory, oczywiście nie negujemy FULL of colour ale to nie nasza bajka i nie nasz STYL, bo to nam się nie podoba a po za tym co za dużo to nie zdrowo. Kolorować świat możemy ale marzeniami i dobrym poczuciem stylu oraz fajnym wyglądem oraz zachowaniem i szacunkiem do drugiego człowieka oraz prawdą, a nie kłamstwem.

„Odrobina złego gustu jest jak szczypta papryki. Wszyscy potrzebujemy szczypty złego gustu – jest rześki, zdrowy i fizyczny. Myślę, że nie możemy się go bać. To, czemu się sprzeciwiam, to brak gustu”. Diana Vreeland;

Jeśli chodzi o ten rok dużo będziemy TRENOWAĆ, bo zdrowie jest dla nas bardzo ważne, Kolekcja JTB ACTIVE wyjdzie do was z propozycjami aktywnej odzież sportowej i na siłownie i na zajęcia fitness, medytacji pilatesu oraz YOGI. Dlaczego TAK….. bo świat idzie na przód i my tak samo. Każdy ma problem, żeby zrobić ten pierwszy krok, troszkę się zmotywować i przede wszystkim wytrwać w postanowieniach. Dlatego my przychodzimy i wyciągamy do was rękę, bo czy nie przyjemniej iść na zajęcia lub fitness w fajnym i wygodnym, komfortowym i dobranym do ciebie sportowym stylu.Owszem tak właśnie jest dlatego wygodne LEGGINSY, sportowe bluzki , szorty i topy to podstawa, żeby ZACZĄĆ. A będą WAS motywować do tego wybrane w tym roku osoby o których dużo jeszcze nie powiemy bo to NIESPODZIANKA kto będzie mocno figurował i zachęcał WAS do wzięcia życia w swoje ręce zaczęcia bycia zdrowym, pewnym siebie i zmotywowanym.

„Moda zawsze była powtórzeniem pomysłów, ale to, co czyni ją nową, to sposób, w jaki ją łączysz”. Carolina Herrera;

Następną dziedziną którą się zajmiemy to ulica czyli kolekcja JTB CITY „STREET VISION” będzie mocno poświecona naszej kochanej ulicy i tym co na niej się dzieje. Czyli fajne koszulki, szorty, spodnie, jeansy legginsy bardziej eleganckie niż sportowe, bluzki z ozdobieniem , ogrodniczki i kombinezony, których nigdzie nie znajdziesz w sklepie, a których zapewne będziesz szukać w tym sezonie. Ozdobimy je na pewno nowym LOGIEM, nowym stylem oraz pięknymi klasycznymi kolorami. Czarny i biały i może jeszcze dodamy do tego wisienkę na torcie w postaci małego szczegółu, który będzie odrazu wpadał w oko. Dlaczego tak , a bo podpalamy wszystkie nasze silniki i wyobraźnie, która w modzie robi ROBOTĘ.

„W modzie nie chodzi o spoglądanie wstecz. Moda zawsze opiera się na patrzeniu naprzód”. Anna Wintour; 

No i tym czym zajmiemy się w tym sezonie co już widać na banerach na naszej stronie to nasz nowy pomysł na waszą regenerację i dobre samopoczucie kolekcja JTB „GOOD NIGHT” bo co nam po pięknym wyglądzie jak jesteśmy zmęczeni, przepracowani i mało zregenerowani, bo mało myślimy o sobie w tych czasach, bardziej o innych a my idziemy w kąt i nasze dobre wysypianie, co daje nam lepszy wygląd oraz więcej mocy na cały dzień. Dlatego ta kolekcja o to zadba, będzie milusio w dobrym stylu, puchato słodko, wygodnie i to w dobrej cenie. Gdy będziecie wstawać będziecie CZUĆ TĘ MOC, której wcześniej WAM brakowało. Potargani zadowoleni i z uśmiechem na twarzy będziecie robić sobie FOTKI z kawą w ręku w naszych Włoskich PIJAMACH. 😀

„Czyste sumienie jest najlepszą poduszką do spania.”Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *